Czy gotowe posiłki profilaktyczne są opłacalne?

Czy gotowe posiłki profilaktyczne są opłacalne?

Zgodnie z najnowszym rozporządzenie, pracodawca musi zapewnić swoim pracownikom napoje i posiłki profilaktyczne, jeśli praca odbywa się w uciążliwych warunkach, a także skrajnych temperaturach. Takie warunki pracy wymagają dostarczenia dużej ilości energii. Dieta musi być odpowiednio zbilansowana, a serwowane dania możliwie najbardziej zróżnicowane.

Gotowe alternatywy dla pracodawców

Oczywiście, pracodawca może sporządzać posiłki we własnym zakresie, wykorzystując do tego dostarczone produkty. Trzeba zaznaczyć, że nie jest to zadanie proste, ponieważ muszą one spełniać określone normy.

Gotowe posiłki profilaktyczne, to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie mają możliwości przygotowania posiłków lub chcą zaoszczędzić czas. Bez wątpienia jest to ogromna wygoda oraz ułatwienie. W zależności od preferencji posiłki mogą być podawane zarówno na dowóz, jak i w lokalu.

Wiele przedsiębiorstw decyduje się na catering. Skorzystanie z usług wyspecjalizowanego obiektu gastronomicznego daje nam gwarancję, że dostarczane posiłki będą na najwyższym poziomie, a przede wszystkim dostarczą niezbędną energię do pracy.

Catering

Nawiązując z lokalem stałą umowę, możemy liczyć na elastyczne warunki współpracy oraz atrakcyjne zniżki. Dzięki temu koszt całkowity będzie naprawdę zadowalający. W ten sposób możemy kupić nie tylko posiłki, ale przede wszystkim spokój. To najlepsza opcja, jeśli musimy zapewnić posiłki profilaktyczne dużej ilości pracownikom.

Decydując się na dostawę w formie cateringu, musimy ustalić dokładny czas oraz miejsce. Jedzenie i napoje zostaną dowiezione w pełni terminowo, bez najmniejszych opóźnień. Jadłospis jest niezwykle zachęcający.

Zazwyczaj posiłek składa się z dwóch dań. Może być to np. makarony, pizza, sałatki, a także wiele innych. Na uwagę zasługuję fakt, że posiłki są zróżnicowane i nie znudzą się po kilku tygodniach. Codziennie otrzymujemy coś innego. Posiłki przygotowywane są przez najlepszych kucharzy, więc nie tylko dostarczają sił do dalszej pracy, ale również przepysznie smakują.

Zobacz także: https://www.pizzadominium.pl/lokale/gdansk-c-h-alfa-gdansk

Dodaj komentarz